KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16108411

nr 1610 8411

Grafiskt blad

Utsikt från Stockholms slott 1898, (eftertryck). Bildmått: 22x35 cm, yttermått inklusive ram: 33x42 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 april 2024
kl 18:40:39

28/3 14:52:04 1      300 kr
29/3 11:04:58 2      Vinnande bud